SERWIS

Każdy nowo zakupiony w naszym salonie sprzęt posiada 2-letnią, pełną gwarancję producenta bez limitu kilometrów czy motogodzin. Choć jest to niezwykle rzadkie to w okresie jej trwania wszelkie zauważone usterki i nieprawidłowości funkcjonowania sprzętu powstałe z winy producenta są usuwane w autoryzowanym serwisie BRP nieodpłatnie. Realizujemy pełen zakres napraw dla posiadaczy pojazdów objętych gwarancją.
W równie prosty i przyjemny sposób pomożemy w obsłudze serwisowej oraz przy doborze odpowiednich części zamiennych czy materiałów eksploatacyjnych. Nasz autoryzowany serwis oferuje kompleksowe usługi oraz naprawy pogwarancyjne przy użyciu oryginalnych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych, jak również przy zastosowaniu najnowocześniejszych systemów diagnostycznych dostępnych do naszych pojazdów. Jako największy serwis w Polsce posiadamy kilka w pełni wyposażonych stanowisk serwisowych, pracujemy z pasją i wciąż podnosimy nasze kwalifikacje, dlatego chęć doskonalenia się jest tym większa – im lepsze rezultaty uzyskujemy! Nasz zespół mechaników to osoby pracujące w PerfectMoto.pl nie bez przyczyny –  posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach pojazdów BRP, poparte szeregiem autoryzowanych szkoleń.
Wygoda klienta ma dla nas szersze znaczenie, dlatego możemy odebrać sprzęt do naprawy lub serwisu i po wykonanej usłudze dostarczyć go we wskazane miejsce. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem serwisu!

Kontakt Serwis:

   +48 509-290-664
  pawel.gabryel@perfectmoto.pl