Asortyment Ski-Doo 2023

2023

Summit X

Świeżo stworzony na platformie REV Gen5 z silnikiem 850 E-TEC Turbo R, Summit X poszerza możliwości dzięki bezproblemowej zwinności w głębokim śniegu, natychmiastowej mocy i pragnieniu dojechania jeszcze dalej. Błaga Cię, aby przekraczać granice – i nagradza za każdym razem, gdy to robisz.

2023

Summit X Expert

Summit X 2023 z pakietem Expert ujawnia pełny potencjał zimy dzięki całkowicie nowej platformie REV Gen5, dynamicznej mocy 850 E-TEC Turbo R i inspirowanymi funkcjami dla użytkowników, które zmuszają ich do podnoszenia swojego poziomu ponad to, co kiedykolwiek uważali za możliwe.

2023

Summit EDGE

Kiedy zima zmusza Cię do większego wysiłku, eksploruj nieco głębiej, odpowiedzią jest Summit Edge 2023. Zbudowany na nowej platformie REV Gen5, Edge sprawia, że ​​​​podjazdy pod górę są bardziej epickie dzięki zwinnej, bezwysiłkowej obsłudze i wciągającej mocy Rotax.

2023

SUMMIT SP

2023 Summit SP umożliwia kierowcy przekraczanie granic terenu i siebie dzięki nowej platformie REV Gen5. Niesamowicie zwrotny i łatwy w prowadzeniu z inspirującym wyglądem, SP zapewnia natychmiastowe dostarczanie mocy do pokonania technicznego terenu w głębokim śniegu

2023

Freeride

Freeride to skuter śnieżny do jazdy w głębokim śniegu dla użytkowników, którzy kręcą manetką do oporu i nie patrzą wstecz. Zaprojektowany z myślą o największych spadkach i najtrudniejszych terenach, na jakie się tylko odważysz – nie zrobisz większego wrażenia w tym sezonie zimowym.

2023

Expedition SE

2023 Expedition SE to pojazd, w którym luksusowy komfort i wytrzymałość to jedność. Oparta na platformie REV Gen4, pełna przytulnych funkcji w połączeniu z komponentami nastawionymi na pracę, aby zaoferować niezwykle wydajne sanie zarówno na szlaku, jak i poza nim.

2023

Skandic SE

W pełni wyposażony, aby sprostać najtrudniejszym zimowym zadaniom, nowy 2023 Skandic SE zapewnia najwyższej jakości funkcje użytkowe i możliwość podróżowania w dowolne miejsce na śniegu z niesamowitą przyczepnością poza szlakiem. Nic nie zastąpi posiadania odpowiedniego narzędzia do każdej pracy.

2023

Grand Touring limited

Ski-Doo Grand Touring Limited 2023 podwaja zimową zabawę dla dwojga. Komfort i styl połączone z doskonałą wydajnością. Stworzony dla pilota i pasażera, aby w pełni wykorzystać zimę w dobrym stylu.

2023

MXZ 120

Nawet najmniejsi jeźdźcy mają okazję odkryć, o co chodzi w tym Ski-Doo Feeling. MXZ 120 to doskonały sposób na rozpoczęcie nauki podstaw techniki jazdy, kontroli i pewności siebie, które dają mnóstwo zimowej zabawy.

2023

MXZ 200

W pełni funkcjonalny skuter śnieżny w ofercie skuterów dla młodych, MXZ 200 wygląda i jeździ jak skuter mamy i taty, ale z odpowiednią mocą i funkcjami dla młodych jeźdźców.

Nie znalazłeś pojazdu którego szukasz?

Napisz do nas o inny pojazd z linii modelowej 2023 !