SAHARARALLY – MARZEC / PAŹDZIERNIK

Projekt SaharaRally to impreza cykliczna, organizowana każdej wiosny i jesienią. Sahararally to wyprawa, rajd po terenach Maroka, przeznaczony dla amatorów oraz bardziej doświadczonych riderów – zawodowców. Wspaniałe, malownicze tereny, bezkres piaszczystej Sahary, srogość pasm górskich to tylko przedsmak tego, czego możecie doświadczyć. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu wypraw do Afryki Północnej przygotowaliśmy dla Was jedne z najpiękniejszych odcinków, a cała trasa zaprojektowana jest przez quadowców i dla quadowców oraz użytkowników pojazdów Side by Side.

JET SKI GREECE – CZERWIEC / WRZESIEŃ

Ten projekt to niezapomniana wyprawa do Grecji, gdzie będziecie mogli popływać na swoich sprzętach, złapać trochę promieni słonecznych i zwiedzić Grecję w nietypowy sposób, bo od strony morza. Spektakularne widoki, pływanie z delfinami to jedynie mała część atrakcji jakie czekają Was podczas tego niezapomnianego wyjazdu. Zorganizowaliśmy już kilkanaście podobnych wyjazdów. Na jeden z nich zabraliśmy ze sobą ponad 100-osobową ekipę, która bawiła się wspaniale w plażowych barach czy dzikich plażach, na których organizowany jest między innymi grill z owocami morza w roli głównej.

BALTIC TRIP – LIPIEC LUB SIERPIEŃ

Projekt Baltic Trip to wycieczka nad polskie morze. Schemat zawsze jest podobny, czyli wodowanie w Gdańsku, potem Elbląg, następnie Sopot, Gdynia i na koniec Półwysep Helski. Dodatkową atrakcją tego eventu jest wizyta na targach Wiatr i Woda, czyli na największych w Polsce targach na wodzie, które organizowane są w Gdynii. Jak większość naszych eventów, również Baltic Trip zorganizowaliśmy już kilkanaście razy. Zawsze towarzyszy nam zgrana, wesoła ekipa, która z roku na rok jest coraz liczniejsza! Jeśli nie dysponujesz większa ilością czasu (zagraniczne wyjazdy) ten event jest idealny dla Ciebie.

ROSSGLOCKNER CHALLENGE – CZERWIEC

To wydarzenie polega na wspólnej jeździe na trzykołowych motocyklach Can-Am Spyder i Ryker po malowniczym Pojezierzu Górnej Austrii i jest organizowane przez BRP Europa. Naszą rolą przy tym evencie jest pomoc w organizacji polskeij ekipy, która od kilku lat dzięki naszej pracy jest najliczniejsza! Podczas eventu organizator zapewnia kilka atrakcji, między innymi zwiedzanie fabryki ROTAX’a, wspólną jazdę podczas której zbierane są znaczki oraz uroczystą kolację. Impreza zwieńczona jest wspaniałą jazdą po jednej z najbardziej malowniczych dróg na świecie, czyli Grossglockner High Alpine Road.